Николаевские голуби Краматорска

Пятница, 29.03.2024, 08:06

Приветствую Вас Гость | RSS | Главная | Библиотека | Регистрация | Вход

Главная » Статьи » Стандарты пород. Клубы голубеводов

Спілкування і зрівняння - прогрес голубівництва

Спілкування і зрівняння - прогрес голубівництва

       Офіційне запрошення на виставку «Кращі голуби 2008», яка відбулась в столиці України у палаці спорту 10-11 січня 2009 року порадувала абсолютну більшість голубоводів. Треба віддати належне: такі грандіозні виставки на теренах України не проводились. Під час виставки працювали буфети, роздягальні, туалети. Головне - готель на Вишгородській, де ми голубоводи поселяємось завжди без будь - яких проблем. Святкова зустріч, дружні обійми спонтанно переросли в зібрання в номері готелю. За чаєм зібралась велика сім'я любителів високольотних безкружних спортивних голубів: президент федерації Юрій Олександрович Алєксєєв - Звенигородка, голова суддівської колегії федерації Леон Броніславович - Новоград-Волинський. 
       Голубоводи - з Донецька, Краматорська, Умані, Старокостянтинова, Миколаєва, Сум, Запоріщини польські і голандський любителі високольотних безкружних голубів. У присутніх нагромадилось багато питань і не дивно: зібрання голубоводів проводилось давненько. А що таке організація без спілкування?! Також що за організація без вирішення назрілих питань?! Все це - ходіння по муках. Питання: «Чому експерти не захотіли оцінювати моїх миколаївських голубів? Як стати членами Федерації? Як правильно проводити польотні заліки, враховуючи стилі польотів? Чи не пора перейти до виборної оцінки по конституції (в руках)?». Голубоводи Донецька вирішили створити секцію. Запропоновано оцінювати тільки по спорту згідно польотних відомостей. Визначать переможців згідно часу польотів поклавшись на експертів, секретарів і голів секцій. Борис Михайлович Мільман запропонував нові правила і шкалу оцінки «Турманів - миколаївських, безкружних, високольотних». Шкала нараховує 14 пунктів. Існують правила оцінки миколаївських, написані Маймуром.
         Поступила пропозиція: звернутись через «Вестник» до любителів-голубоводів, опрацювати існуючи правила Федерації, підготувати свої пропозиції і в травні - червні провести конференцію знайшовши спільний знаменник визначити час і місце проведення спеціалізованої виставки. 
       Враховуючи унікальність виду безкружного спорту, федерація прийняла за основу запіковий час голуба не менше години польоту. Голубоводам, голуби яких по причинам переродженості не спроможні долати годину польоту , не проводити діалог німого і сліпого, а приїхати на конференцію. Тільки спільними зусиллями ми зможемо в якійсь мірі вийти на шлях класифікації - поділ миколаївських високольотних голубів, здатних виконувати стабільні високольотні польоти, від голубів частково чи зовсім втративших природні інстинкти доцільно повторити слова Володимира Лаврентьєва: «...бажаючи одержати вишуканий вид польоту високольотних голубів, міняють природний вид суглобів крила, мускулатури і сухожиль до такого ступеню, що причиняють голубам біль під час польоту. Вивчіть механіку руху в польоті всіх складових частин крила. Амбіції голубоводів не повинні створювати фізичні проблеми для голубів, ми ж їх дуже любимо» Вестпик№11, 2008р.
       До нас їдуть любителі ближнього і дальнього зарубіжжя, побачити і поділитись досвідом по правилах оцінки спорту і стандарту, придбати спортивну птицю.
       Любителі Польщі співпрацюють з нашою федерацією, поляк Цезарій Копут навіть приймав участь у змаганнях і представляв своїх голубів на виставці, тоді як в Україні дехто не розуміє значення змагання.
       В житті любителів голубів пройшов іще рік розведення наших любимців: хтось пізнав таємниці вирощування породи, виростив відмінних нащадків, хтось на межі становлення - знадобиться час, не багатьом голубоводам вдалось виростити і перевірити в польоті, провести польотні заліки, і з гордістю представити свій селекційний труд на міжнародну виставку в столиці України.
       Шановні любителі високольотних безкружних спортивних голубів, ми не повинні вишукувати причини для протистояння, навпаки, цивілізовано об'єднавшись, разом ми піднімемо національне голубівництво до рівня світової слави, по прикладу бельгійського голубівництва.
       Хочеться ще раз підтвердити правдивість вищесказаного: «Всяке розуміння про спортивне голубівництво пізнається в зрівнянні зі своєю протилежністю.»
       «При розгляданні істинності любих утверджень голубовод повинен ознайомитися з протилежними твердженнями».

9.03.2009 г. експерт федерації Григоров Б.Т.



Источник: http://www.golubevod.com.ua
Категория: Стандарты пород. Клубы голубеводов | Добавил: pigeons (12.01.2010) | Автор: Григоров Б.Т. W
Просмотров: 1666 | Теги: николаевские голуби
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Меню сайта

Поиск по сайту

Категории раздела

Стандарты пород. Клубы голубеводов [67]
Особенности и стандарты пород. Клубы голубеводов.
Содержание. Селекция [69]
Советы по уходу и содержанию. Тренировка летных качеств. Селекционная работа. Генетика в голубеводстве
Ветеринарная помощь [38]
Болезни, лекарственные препараты, методики лечения.
Авторские статьи [82]
Истории из жизни голубеводов. Статьи о наболевшем.
Выставки [43]
Выставочные мероприятия в Украине и зарубежом
Зарубежные публикации [6]
Статьи и обзоры авторов из дальнего зарубежья.
Кулинарные тайны [21]
Рецепты блюд из мяса птиц

Форма входа

Наши друзья